Niw styLe
gözlerinin yeşilini özledim Uyeol

Join the forum, it's quick and easy

Niw styLe
gözlerinin yeşilini özledim Uyeol
Niw styLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
Mc-Azrael
gözlerinin yeşilini özledim Vote_lcapgözlerinin yeşilini özledim Voting_bargözlerinin yeşilini özledim Vote_rcap 

En son konular
» 2009 smackdown&raw
gözlerinin yeşilini özledim EmptyCuma Kas. 06, 2009 12:57 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-istisnalar kaideyi bozmaz
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:27 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-ateşten gömlek
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:26 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-ben hüsrana komşuyum
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:25 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-gölge haramileri(beyaz show)
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:23 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-beşiktaş
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:22 pm tarafından Mc-Azrael

» sagopa kajmer-baytar(beyaz show)
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:20 pm tarafından Mc-Azrael

» ceza-acı biber
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:04 pm tarafından Mc-Azrael

» ceza-freestyle
gözlerinin yeşilini özledim EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:00 pm tarafından Mc-Azrael

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 10 kişi Ptsi Nis. 23, 2018 3:07 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

gözlerinin yeşilini özledim

gözlerinin yeşilini özledim Empty gözlerinin yeşilini özledim

Mesaj  Mc-Azrael Ptsi Ekim 05, 2009 2:31 pm

oLamaz oLamaz sensiz yaRim
Tripkolic - Gözlerinin Yeşilini Özledim ! kabiR azabından beteR haLim
acıLaR bütün deRdim
sensiz biR dünyayı neyLeyim

gözLeRimi kapadım çizdim seni kaLbime açmam nafiLe isteme son nefesimde eLLeRinde ben yoksan sende oLma hiç bi yeRde.sadece benim oL hayata döndüR yine beni aç kapıLaRını zoRLama dünyanda dönmez ki bensiz biLiRim soLuk aLmak senin için çok zoR.bu yoLda söz veRdik pes etmek yakışmaz aşkımıza isteme hadi aL beni yine kendine gitme tut eLLeRimisayaLım yine günLeRi.ışıgındım ben senin zoR diLegin tüm bu kaLbi yaLnız kaLmam biLiRim zoR sensiz eLimde kaLemim heRşeyimi yazdım yine sensiz
oLamaz oLamaz sensiz yaRim
kabiR azabından beteR haLim
acıLaR bütün deRdim
sensiz biR dünyayı neyLeyim
heRyeRde hayaLin yine aLdı beni RüzgaR oLupdöndüRdü bu bedenigittigimiz o yeRLeRde can ıR yine düşLeRim.kuRdum yine boş hayaLLeR biLiRim dönmen çok zoR ahh öLüRüm yine dayanmaz bu kaLp gidişine aLmaz kaLbim biRini.içimden seni atmam kaLpsiz yaşamak kadaR zoR ben degiL heR yeRi sen kokaR sevgiLim gözLeRini çok özLedim...
seneLeRim oLdun heR yeRde dogRuydun bilirim
ben seni vuRdum çok pişmanım ne oLuR dön gözLeRinin yeşiLini özLedim!!

OLAMAZ OLMAZ SENSİZ YARİM
kabiR azabından beteR haLim
acıLaR bütün deRdim
sensiz biR dünyayı neyLeyim...
Mc-Azrael
Mc-Azrael
Admin

http://www.niwstyle.tk

- Similar topics